fbpx
0207 301 800
myynti@tarraserif.fi

Tarraserif

Yhteystiedot

0207 301 800

myynti@tarraserif.fi

Kempeleen tehdas

Linnunrata 22
90440 Kempele
p. 0207 301 800

Helsingin tehdas

Hernepellonkuja 6
00560 Helsinki
p. +358 (0)9 7771 880

Valomainostehdas

Naavakuja 2
90820 Kello
p. 0207 301 806

 

 

Vantaan tehdas

Pyhtäänkorventie 19
01530 Vantaa
p.  040 151 4181

Laskutus

0207 301 8000
laskutus@tarraserif.fi

Laskutusosoite (2468273-9):

Verkkolaskuosoite:003724682739

Välittäjätunnus:Maventa (003721291126)

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@tarraserif.fi

Kempele

Myynti

Arto

Arto Pohjola
Myyntineuvottelija
p. +358 400 878 006
arto.pohjola@tarraserif.fi

Aleksi

Aleksi Tahkola
Myyntineuvottelija
p. +358 406 814 556
aleksi.tahkola@tarraserif.fi

Kari

Kari Toivonen
Myyntineuvottelija
p. +358 40 5221 534
kari.toivonen@tarraserif.fi

Veli-Matti

Veli-Matti Haapalainen
Myyntineuvottelija
p. +358 50 3733 791
vm.haapalainen@tarraserif.fi

Kirsi

Kirsi Sillanpää
Myyntineuvottelija
p. +358 400 311 680
kirsi.sillanpaa@tarraserif.fi

Mirja

Mirja Kemppainen
Myyntisihteeri
p. +358 400 415 998
mirja.kemppainen@tarraserif.fi

Perttu

Perttu Oikari
Tuotantopäällikkö
p. +358 400 606 240
perttu.oikari@tarraserif.fi

Ville

Ville Tahkola
Myyntijohtaja
p. +358 400 991 076
ville.tahkola@tarraserif.fi

Helsinki

(Entinen Mainos-Oilio )

Tatu Nevala
Myynti: Teippaukset ja valomainokset
p. 040 505 5600
tatu.nevala@tarraserif.fi

Marlene Söderblom
Myynti: messut & myymälät, shop in shop, teippaukset
p. 09 777 18815
marlene.soderblom@tarraserif.fi

Jani Järvelä
Myynti: projektipäällikkö, messut & myymälät
p. 09 777 18820
jani.jarvela@tarraserif.fi

Jori Mäkipää
Tuotantopäällikkö
p. 09 777 18835
jori.makipaa@tarraserif.fi

Iiro Kopra
Tuotantopäällikkö
p. 050 412 3152
iiro.kopra@tarraserif.fi

Mari Lähteinen
Johdon assistentti
p. 09 777 1880
mari.lahteinen@tarraserif.fi

Raimo Tirkkonen
Yksikön päällikkö
p. 09 777 18830
raimo.tirkkonen@tarraserif.fi

Vantaa

(Entinen Serimed )

Pekka Laatikainen
Myynti ( POS-materiaalit, myymälämarkkinointi )
p. 040 574 7701
pekka.laatikainen@tarraserif.fi

Antti Koskela
Yksikön päällikkö, myynti
p. 040 151 4181
antti.koskela@tarraserif.fi

Jouni Teronen
Prepress, tulostus, aineistonhallinta
p. 044 562 6204
jouni.teronen@tarraserif.fi

Jari Stirkkinen
Tuotanto

Valomainostehdas

(Entinen Oulun Neon )

Jani Outinen
Myyntipäällikkö
p. 040 509 2272
jani.outinen@tarraserif.fi

Kalle Mikkonen
Tuotantopäällikkö
p. 044 311 4305
kalle.mikkonen@tarraserif.fi

Mikael Tahkola
Yksikön päällikkö
p. 040 540 0984
mikael.tahkola@tarraserif.fi

Hallinto

Arto Tahkola
Toimitusjohtaja
p. 0400 687 870
arto.tahkola@tarraserif.fi

Allu Alatalo
Liiketoimintajohtaja
p. 0401 625 500
allu.alatalo@tarraserif.fi

Ville

Ville Tahkola
Myyntijohtaja
p. 0400 991 076
ville.tahkola@tarraserif.fi

Voimmeko auttaa

Näkymään?

Mahdolliset liitetiedostot voit lähettää sähköpostiosoitteeseen myynti@tarraserif.fi

Lomakkeen lähettämällä hyväksyt GDPR:n mukaisen tietosuojaselosteen.