0207 301 800
myynti@tarraserif.fi
Laita viestiä

Tarraserif

Yhteystiedot

0207 301 800

myynti@tarraserif.fi

Kempeleen tehdas

Linnunrata 22
90440 Kempele
p. 0207 301 800

Laskutusasioissa, otathan yhteyttä: laskutus@tarraserif.fi

Helsinki myynti

p. 0207 301 801

Valomainostehdas

Linnunrata 22
90440 Kempele
p. 0207 301 806

Espoon tehdas

Pitkäniityntie 1 B
02820 Espoo
p. 0207 301 801

Vantaan tehdas

Jännekuja 1, 01740 Vantaa
p.  0207 301 802

Kempele

Kari

Kari Toivonen
myynti / asiakkuuspäällikkö
p. +358 40 522 1534
kari.toivonen@tarraserif.fi WhatsApp

Aleksi Tahkola
myynti / asiakkuuspäällikkö
p. +358 40 418 8798
aleksi.tahkola@tarraserif.fi WhatsApp

Kirsi

Kirsi Sillanpää
myynti / asiakkuuspäällikkö, asennusvastaava
p. +358 400 311 680
kirsi.sillanpää@tarraserif.fi WhatsApp

Matti Kataja
myyntineuvottelija
p. +358 50 3675806
matti.kataja@tarraserif.fi WhatsApp

Aki Kinnunen
tuotantovastaava, suunnittelu
p. +358 40 041 5899
aki.kinnunen@tarraserif.fi WhatsApp

Markus Tahkola
asennus

Toni Isoniemi
asennus

Venla Kälkäjä
asennus

Marko Anttila
asennus

Roosa Kustula
tuotanto / operaattori

Joni Kemppainen
suunnittelu / operaattori
p. +358 40 557 7310
joni.kemppainen@tarraserif.fi WhatsApp

Toni-Pekka Lehtolainen
suunnittelu / operaattori
p. +358 50 373 3790
toni-pekka.lehtolainen@tarraserif.fi WhatsApp

Kari Koskela
suunnittelu / operaattori
p. +358 40 648 2461
kari.koskela@tarraserif.fi WhatsApp

Ville Tahkola
myyntijohtaja / yksikön päällikkö
p. +358 400 991 076
ville.tahkola@tarraserif.fi WhatsApp

Helsinki

Jani Järvelä
myynti
p. +358 44 550 4283
jani.jarvela@tarraserif.fi WhatsApp

Jukka-Pekka Keränen
suunnittelu
p. +358 50 569 4569
jp.keranen@tarraserif.fi WhatsApp

Vantaa

Antti Koskela
yksikön päällikkö, myynti
p. +358 40 151 4181
antti.koskela@tarraserif.fi WhatsApp

Pekka Laatikainen
myynti
p. +358 40 574 7701
pekka.laatikainen@tarraserif.fi WhatsApp

Jouni Teronen
prepress, tulostus, aineistonhallinta
p. +358 44 562 6204
jouni.teronen@tarraserif.fi WhatsApp

Valomainostehdas

Jani Outinen
myyntipäällikkö
p. +358 40 509 2272
jani.outinen@tarraserif.fi WhatsApp

Heikki Tolonen
asennus / tuotanto

Espoon tehdas

Ossi Savela
myyntineuvottelija
p. +358 40 168 7048
ossi.savela@tarraserif.fi WhatsApp

Antti Koskela
yksikön päällikkö / Myynti
p. +358 40 151 4181
antti.koskela@tarraserif.fi WhatsApp

Juha-Pekka Keränen
suunnittelu / operaattori
p. +358 50 569 4569
jp.keranen@tarraserif.fi WhatsApp

Irina Angere
tuotanto / asennus

Danis Kentala
tuotanto / asennus

Hallinto

Arto Tahkola
toimitusjohtaja
p. +358 400 687 870
arto.tahkola@tarraserif.fi WhatsApp

Ville Tahkola
myyntijohtaja
p. +358 400 991 076
ville.tahkola@tarraserif.fi WhatsApp